Bitcoin $5000 iki metų pabaigos

Tokia mano prognozė. Ir čia dar ganėtinai konservatyvu. Galite nesunkiai rasti $10K ar $20K iki metų pabaigos ir net $500K po trejų metų pasak John McAfee. Rimti skaičiai.

Bet būkime objektyvūs, ne visi tokie optimistiški. Štai milijardierius Howard Marks Bitcoin bei kitas virtualias valiutas pavadino finansine piramide, nieko nepagrįsta, vertės neturinčia ponzi schema. Visas jo įžvalgas galite paskaityti čia.

Kuri stovykla bus teisi, pamatysime ganėtinai greitai. O kolkas Bitcoin sėkmingai išgyveno vieną svarbesnių įvykių šiais metais – padalinimą (Bitcoin fork). Rezultatas toks, kad dabar turim įprastą Bitcoin (BTC) ir naują Bitcoin Cash (BCH). Už kiekvieną turėtą Bitcoin iki padalinimo gaunamas naujas Bitcoin Cash. Tiesa, ne visi dar pripažįsta naująją valiutą, o ir kaina kolkas nėra stabili. Kai kurie užtikrino, kad kai tik galės iškart parduos Bitcoin Cash, o kiti pasiliks ir žiūrės, kas iš to gausis. Aš nuspręndžiau pasilikti.

Niekad negali žinoti, kuria kryptimi viskas pasisuks. Žinau tik vieną dalyką – Bitcoin yra skaitmeninis auksas. Kai tik ateis nauja recesija ar finansinis/politinis nestabilumas, Bitcoin vertė didės. Mums dažnai primena, kad apie 10% portfelio turėtų sudaryt auksas, bet aš renkuosi 5% Bitcoin ir dar 5% kitų virtualių valiutų.

Bendrai vertinant situacija ganėtinai stabili. Bitcoin kaina šovė virš $3000 ir juda link mano prognozuojamų $5000 už BTC.

Bitcoin kaina 3000

You may also like:

Leave a Reply

Your email address will not be published.